Pokazy drona Elios na Targach MAINTENANCE 2016 Kraków

Inspectios na targach Maintenance 2016 w Krakowie. Pokaz lotu drona odpornego na kolizje.

W dniach 5-6.10.2016 mieliśmy przyjemność spotkać się z naszymi klientami na Targach MAINTENANCE w Krakowie, gdzie zorganizowaliśmy pokazy drona przeznaczonego do lotów w skomplikowanych lub trudnodostępnych instalacjach. Dzięki uprzejmości organizatora udało nam się pokonać trudności pogodowe i nasz tor przeszkód zainstalowaliśmy w lobby hali EXPO Kraków.

Uczestnicy targów mieli okazję zobaczyć, możliwości drona szwajcarskiej produkcji o nazwie Elios, który ma możliwość swobodnego odbijania się od przeszkód i lotów w przestrzeniach zamkniętych, takich jak zbiorniki, kotły, zęzy , rurociągi dużych średnic i inne struktury, do których często mamy utrudniony dostęp. Oświetlenie LED zamontowane na dronie pozwala mu również poruszać się w całkowitej ciemności. Operator dzięki przekazowi na żywo nie tylko nawiguje, ale również może wraz z klientem od razu ocenić występujące uszkodzenia. Zebrany materiał wideo możemy również analizować i porównywać w czasie już po zakończonej inspekcji.

To innowacyjne rozwiązanie przede wszystkim ogranicza czas i koszty przygotowania do inspekcji , a także minimalizuje ryzyko związanie z inspekcją miejsc trudnodostępnych. Dzięki szybkiej ocenie wizualnej służby utrzymania ruchu mają możliwość precyzyjnego, długoterminowego planowania działań naprawczych i efektywnego kierowania swoich pracowników do najpilniejszych napraw.

Inspectios, jako przedstawiciel producenta – firmy Flyability oferuje swoim klientom zarówno sprzedaż jak i usługi z wykorzystaniem drona Elios.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem lub usługą zapraszamy do kontaktu: dariusz.siwko(at)inspectios.com bądź telefonicznie: (+48) 500-565-119.

Olga Borowska Dyrektor Generalny

Żartobliwie nazywana przez współpracowników „Drone Queen”. Zamieniła karierę
w warszawskiej korporacji na kask i buty robocze.