Co robimy

Oferujemy przeglądy wizualne oraz termograficzne obiektów z wykorzystaniem dronów. Dostarczamy wysokiej jakości materiał fotograficzny i/lub wideo, który w łatwy sposób można analizować, archiwizować i poddawać obróbce. Proponujemy rozwiązania, które pozwalają zoptymalizować proces inspekcji lub diagnozy jednocześnie eliminując lub minimalizując ryzyko związane z pracą na wysokości i w warunkach niebezpiecznych.

Nasza metoda jest szybsza, tańsza, dokładniejsza oraz bardziej bezpieczna od standardowych rozwiązań. Zgromadzone dane pozwalają na śledzenie stanu technicznego oraz szybsze podejmowanie decyzji dotyczących napraw i konserwacji.

 

Obszar działania

Działamy na terenie całej Polski. Przeglądy techniczne dronem przeprowadzamy m.in. w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie, Białymstoku, Lublinie.

Wykonujemy

  • kontrole wizualne
  • kontrole termograficzne
  • modele 3D
  • mapowanie terenu

Współpracujemy z klientami w ramach

  • przeglądów interwencyjnych
  • przeglądów przed upływem okresu gwarancji
  • przeglądów rozruchowych
  • due dilligence
  • przygotowania dokumentacji inwestycyjnej
 

Oszczędność

Rozwiązania z wykorzystaniem dronów mogą być nawet kilkukrotnie tańsze od tradycyjnych metod wykonywania inspekcji z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu lub technik alpinistycznych.

Dzięki wykorzystaniu dronów skracamy znacząco czas kontroli, jak również minimalizujemy czas przestoju. W przypadku niektórych kontroli nie istnieje konieczność wyłączenia instalacji, co znacząco minimalizuje straty z tym związane.

Bezpieczeństwo

Nasze usługi pozwalają ograniczyć lub całkowicie wyeliminować pracę w warunkach niebezpiecznych podczas niektórych typów inspekcji. Dzięki ścisłym procedurom bezpieczeństwa oraz przejrzystemu procesowi inspekcji zapewniamy klientom możliwość wykorzystania innowacyjnego rozwiązania przy minimalnym ryzyku dla ludzi oraz instalacji.

Jakość

Dostarczamy klientom nową jakość. Dane z kontroli można w łatwy sposób archiwizować, porównywać w czasie, udostępniać ekspertom do dodatkowych badań. Wysokiej jakości materiał wideo ułatwia również komunikację pomiędzy interesariuszami w projektach naszych klientów.

Specjalizacja

W Inspectios stawiamy na specjalizację i jakość dostarczanych usług, dlatego w naszej ofercie znajdują się jedynie usługi skierowane do klientów z branży przemysłowej. Dbamy o to, aby nasza kadra rozwijała się ekspercko zarówno w zakresie lotów, jak też w ramach naszych usług specjalistycznych.