Inspectios przedstawicielem na Polskę szwajcarskiej firmy Flyability

Inspectios partnerem Flyability w Polsce. Dron odporny na kolizje w Polsce.

Inspectios wdraża na Polski rynek innowacyjne rozwiązanie inspekcyjne z wykorzystaniem drona nowej generacji. Dzięki nawiązaniu współpracy ze szwajcarską firmą technologiczną Flyability, Inspectios oferuje swoim klientom usługi z wykorzystaniem pierwszego na świecie drona odpornego na kolizje, przeznaczonego do inspekcji nawet małych przestrzeni.

Dzięki Inspectios również polskie firmy będą mogły skorzystać z tego innowacyjnego rozwiązania.

Zespół inżynierów ze szwajcarskiego biura Flyability 5 lat pracował nad siedmioma prototypami urządzenia, które będzie miało możliwość lotów w przestrzeniach zamkniętych oraz w trudnych, brudnych i złożonych środowiskach, takich jak zbiorniki, kotły, rurociągi, ciągi wentylacyjne czy kanalizacyjne. Dzięki wielu testom realizowanym we współpracy z przedstawicielami różnych gałęzi przemysłu Flyability zaprezentowało Eliosa, drona, który zmienia dotychczasowe wyobrażenia o wykorzystaniu dronów na rynku przemysłowym.

Dron odporny na kolizje Flyability Elios. Polska firma usługowa i dystrybucyjna.></p>
							<p align=Międzynarodowe giganty branży energetycznej, Oil & Gas, przemysłu stoczniowego takie jak Shell, Chevron czy Maersk, jak również duże firmy inspekcyjne takie, jak SGS już zainteresowały się możliwościami Eliosa i z powodzeniem wykorzystują go do inspekcji wizualnych kotłów odzysknicowych, zbiorników ciśnieniowych, układów chłodzenia etc.


Flyability

Szwajcarska firma produkująca bezpieczne drony przeznaczone do użytku w miejscach trudnodostępnych. Dzięki możliwości bezpiecznego wykorzystania dronów w miastach, wewnątrz budynków, w pobliżu ludzi Flyability umożliwiło rozszerzenie usług z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych i rozwiązało dwa główne problemy na tym dynamicznie rozwijającym się rynku: ryzyko kolizji i ryzyko uszkodzeń ciała. Główne rynki do których dedykowany jest produkt to rynek inspekcji przemysłowych w niebezpiecznych miejscach i przestrzeniach zamkniętych w sektorze energetycznym, Oil&Gas, stoczniowym lub w transporcie.

Flyability działa również na rynku ratownictwa oraz monitoringu do oceny zdarzeń wypadkowych nie narażając ludzi na niebezpieczeństwo. W 2015 roku Flyability zdobyło również główną nagrodę Drones for Good przyznawaną najlepszym wynalazkom dronowym w służbie społeczeństwu oraz ponad 10 innych nagród technologicznych i biznesowych.


*Elios – produkt zaprojektowany, rozwijany i wyprodukowany przez Flyability SA, Avenue de Sévelin 18, 1004 Lozanna, Szwajcaria. Więcej informacji na www.flyability.com. Dystrybutor w Polsce: Inspectios.

Olga Borowska Dyrektor Generalny

Żartobliwie nazywana przez współpracowników „Drone Queen”. Zamieniła karierę
w warszawskiej korporacji na kask i buty robocze.